فراخوان نمایشگاه بین المللی پوستر "یک جهان، یک پرچم"
مانی نیلچیان/ گروه ترجمهفراخوان نمایشگاه بین المللی پوستر "یک جهان، یک پرچم" منتشر شد. این نمایشگاه توسط “ADGI” (انجمن حرفه ای طراحی اندونزی) و همزمان با “FGD Expo 2007” که بزرگترین نمایشگاه صنعت گرافیک با حدود 150000 بازدید کننده است برگزار می گردد. زمان این نمایشگاه، 8 تا 12 آگوست 2007 اعلام شده است. در کنار این نمایشگاه و به صورت همزمان، “ADGI” و “FGD Expo2007” کنفرانس "با دیزاین، بزرگ بیاندیشید" با شرکت گروهی از طراحان نامی جهان همچون "اشتفان زاگمایستر" ، "کریم رشید"، "فریمن لائو" "کریس بنگل"، "آن سانگ-سو"، "تارک اتریسی" "سیام آتاریا" برپا خواهد شد. پس از اتمام “FGD Expo 2007” ، نمایشگاه "یک جهان، یک پرچم" در شهرهای دیگر اندونزی مانند "باندونگ"، "یوگیاکارتا" و "بالی" به نمایش در خواهد آمد.
هدف نمایشگاه " یک جهان، یک پرچم"، "ارتقاء آگاهی عمومی درباره اهمیت نقش اتحاد در پیروزی بر مشکلات چند جانبه جهان" عنوان شده است. درونمایه این رویداد، با احترام به فرهنگها و تفاوت های آنان، مردم را برای دنیایی بهتر گرد هم می آورند.
در این نمایشگاه، 100 پوستر تحت عنوان موضوع واحد " یک جهان، یک پرچم" به نمایش در خواهد آمد.موضوعی که آزادانه و با نگاه شخصی هنرمند در قالب پوستر به تصویر کشیده خواهد شد. هرگونه پوستر که در بر گیرنده برخورد تبعیض آمیز با فرد، دین، فرهنگ، نژاد، گروه اقلیت یا موازین سیاسی ملل مختلف باشد، به نمایشگاه راه نخواهد یافت. 

مشخصات آثار ارسالی:
1. پوسترها باید آثار فردی باشند در پیش از این در هیچ نمایشگاهی ارائه نشده باشند.
2. سایز نهایی 80 x 120 خواهد بود. تکنیک آزاد است و میتواند دستی، دیجیتال و یا ترکیبی از این دو باشد. اما نسخه نهایی باید به صورت فایل دیجیتال ارائه شود.
3. فایل نهایی باید با فرمت PDF در مود رنگی RGB  ، با سایز واقعی پوستر و رزولوشن 240 dpi ارائه شوند.
4. فایل های نهایی حتما باید روی CD/DVD ROM ارسال شوند.
5. شرکت کنندگان باید فرم تکمیل شده شرکت در مسابقه را به همراه سوابق هنری – حرفه ای یا رزومه مختصر خود، به انضمام پرتره شخصی هنرمند ارسال کنند.

روند انتخاب آثار:
هنرمندان علاقه مند به شرکت در این نمایشگاه، می توانند آثار خود را با فرمت PDF و با رزولوشن پایین ، تا تاریخ 30 می 2007 به نشانی پست الکترونیکی : ogof-selection@adgi.or.id ارسال کنند. به طراحانی که آثارشان برای شرکت در نمایشگاه پذیرفته شود، اطلاع داده خواهد شد تا فایل نهایی آثار خود را با پست یا FTP (در نشانی اینترنتی www.rapidshare.com بفرستند.) چاپ و آماده سازی آثار برای برگزاری نمایشگاه به عهده برگزار کننده خواهد بود. هر شرکت کننده می تواند نهایتا 3 اثر ارسال کند. تنها 1 اثر از هر شرکت کننده برای شرکت در نمایشگاه برگزیده خواهد شد.

جوایز:
3 نشان طلا، نقره و برنز این مسابقه برای 3 اثر برگزیده که توسط بازدیدکنندگان انتخاب خواهند شد، در روز اختتامیه FGD Expo 2007 به برگزیدگان اهداء خواهد شد.
لازم به یادآوری است که این رویداد، خود جوش و غیر انتفاعی بوده و حتی الامکان، هزینه های خود را از پشتیبانان (Sponsors) تامین می کند.

حقوق آثار:
حقوق و کپی رایت تمامی آثار متعلق به طراحان بوده و کمیته برگزاری نمایشگاه، حق استفاده محدود از آثار را برای معرفی نمایشگاه "یک جهان، یک پرچم" برای خود محفوظ می دارد. اگر هنرمند مایل به اهدای حقوق آثار خود در راستای اجرای  طرح های اجتماعی باشد، می تواند علاقه مندی خود را در فرم شرکت در نمایشگاه اعلام کند.

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه :
نمایشگاه "یک جهان، یک پرچم"، مقارن با FGD Expo 2007 (بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت گرافیک در آسیای جنوب شرقی) در Jakarta Convention Center برگزار می شود.

اطلاعات تکمیلی :
در صورت نیاز به هر گونه اطلاعات تکمیلی به نشانی های زیر مراجعه کنید:
پست الکترونیک : ogof@adgi.or.id
نشانی دبیرخانه : Adgi Secretariat:
Jl. Merpati Raya no. 45
Prof. Dr. Soepomo, Tebet
Jakarta 12870


زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن