فروش ویژه به همراه بررسی قلم‌برتر


همکاری  «مجله الکترونیکی رنگ» با مجموعه محترم «نرم افزاری مریم »و مدیریت محترم آن جناب آقای «آذرشب» از همان روزهای ابتدایی راه‌اندازی رنگ شکل گرفت و این مجموعه همواره همراه رنگ تا امروز بوده است.

اکنون به مناسبت دهمین سالگرد تولد مجله الکترونیکی رنگ قصد داریم تا ضمن بررسی امکانات و توانایی‌های منحصر‌به‌فرد «قلم برتر»؛ در بازه‌ای یک‌ماهه پیشنهاد خرید ویژه‌ای را به شما مخاطبان و همراهان رنگ ارائه کنیم.
شما از امروز به مدت یک‌ماه (تا 29 بهمن‌ماه) می‌توانید در زمان خرید «قلم برتر» با درج کد تخفیف HBT-Rangzine در قسمت توضیحات، علاوه بر خرید «قلم برتر» یک قلم رایگان «نستعلیق» به ارزش 300000 ریال دریافت کنید.

برای خرید می‌توانید هم‌اکنون اینجا کلیک کنید.


در ادامه به بررسی امکانات «قلم برتر» می‌پردازیم:

تایپوگرافی و بازی با حروف از جمله خصوصیات منحصر به فرد خط فارسی است که به زیباتر شدن متن کمک بسزایی می‌کند. کشیدگی‌ها، شکل‌های جایگزین، چیدمان حروف و نقاط، همگی قابلیت‌هایی است که برای این منظور استفاده می‌شود.
این خواص در قلم‌برتر،  به فونت‌ها اضافه شده و بدون تبدیل متن به منحنی، با استفاده از کلیدهای میانبر، چیدمان حروف انجام می‌شود.
ابزار تایپوگرافی قلم برتر بطور مستقیم در Word, Indesign, Illustrator, PowerPoint, Wordpad, Notpad قابل استفاده است. در ادامه کلیدهای میانبر و عمل‌کردشان را مشاهده می‌کنید.


-کشیدگی-


-جایگزین ها-

-جایگزین نقاط-


-جایگزین اعراب-


-جابجایی-


-جابجایی نقاط-
 

 

زمان انتشار: ۱۱:۵۱ ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن