مشاوره در اینورس


بار دیگر ساعت مشاوره اینورس فرا رسید. مشاوره ای که می تواند گزینه های مناسبی را پیش روی افراد قرار دهد و سبب افزایش آگاهی شود. فرصتی خوب اما محدود جهت ایجاد تغییر در الگو ها، رفتار ها و تصمیم گیری ها که بصورت رایگان توسط مدرسه اینورس برای علاقمندان در نظر گرفته شده است.
بسیاری از افراد، بدون هدف و با تکیه بر تجربه های شخصی خود در کلاس های گوناگونی ثبت نام و شرکت می کنند، کلاس هایی را انتخاب می کنند که شاید به هیچ وجه با خلق و خوی افراد سازگار نباشد یا در آینده شغلی و در زندگیشان هیچ تاثیری نداشته باشد. از سوی دیگر اکثر ما، اغلب اوقات تحت تاثیر شرایط محیط اطرافمان و یا نظر دوستان و آشنایان تصمیماتی را میگیریم که الزاما درست نیستند و بصورت مقطعی رضایت ما را جلب میکنند. این رضایت مقطعی حال خوبی را ایجاد میکند اما موجب هدر رفتن زمان و هزینه مان خواهد شد. در چنین مرحله ای به افرادی با تجربه بیشتر و دید متفاوت تر نیاز داریم که راهنمای ما شوند. درصورت وجود اشتباه متوقفمان کنند و مسیر ها و انتخاب های مناسب تری را نشانمان دهند.
تاکنون ساعات مشاوره بسیاری در مدرسه اینورس برگزار شده است که در هریک از آنها، با توجه به نیاز، دغدغه و استعداد هر شخص، راهنمایی های مورد نیاز به افراد ارائه شده است. این مشاوره نیز می تواند فرصت خوبی برای ایجاد تغییر در الگو ها ، رفتار ها و تصمیم گیری ها و یا انتخاب کلاسهای شما باشد.
این جلسات کاملا رایگان بوده و همچنین پس از جلسه مشاوره، الزامی برای ثبت نام افراد در مدرسه اینورس وجود ندارد.متنی از علیرضا اردوبادی، موسس مدرسه اینورس:
“بیشتر دوران تحصیل من در مدرسه و حتی بعد از اون پر بود از آدمایی که اسمشون مشاور بود ولی کلا آدم رو می‌فرستادن وسط دره! (البته به جز 1-2 مورد استثنا) بخصوص اون مشاوری که سال اول دبیرستان وجود داشت و هیچی از مشاوره دادن نمی‌دونست! از دنیای خارج مدرسه هم بی‌خبر بود.
به ازای همه مشاوره‌هایی که نگرفتم؛ به ازای همه کارهایی که معلم‌های پرورشی مدرسه باید می‌کردن و نمی‌کردن! به ازای همه مشورت‌هایی که باعث شد سال‌ها عقب بیفتم و حتی به ازای همه مشاورهایی که نبودن تا بتونم ازشون کمک بخوام، به آدمایی که بتونم مشاوره می‌دم! مشاوره‌هایی فارغ از خودِ اینورس که حتی منجر به معرفی آدم‌ها به آموزشگاه‌های دیگه و یا حتی نشون دادن راهکارهای دیگه میشه! این کار رو دوست دارم و هیچی بیشتر از این بهم لذت نمی‌ده که بتونم کوچکترین تاثیری در محکم تر شدن افراد برای رسیدن به اهدافشون داشته باشم. چون موفقیت بقیه حتی ذوق بیشتر از موفقیت خودم واسم داره.
از اونجایی که من مدت کوتاهی در ایران هستم، تمام سعی‌ام رو می‌کنم که بتونم برای همه وقت بذارم.
"


درصورتی که مایل به شرکت در این جلسات هستید با مدرسه اینورس به شماره ۲۲۰۴۷۷۲۴ تماس گرفته و زمان مشاوره خود را رزرو کنید.

-------------------------
آشنایی بیشتر با مدرسه اینورس:
www.inverseschool.com
instagram.com/inverseschool
facebook.com/inverseschool
-------------------------
کانال تلگرام مدرسه اینورس:
telegram.me/inverseschool
از طریق این کانال میتوانید آخرین اخبار و رویداد های مدرسه اینورس را دنبال کنید.
-------------------------
کانال تلگرام علیرضا اردوبادی:
telegram.me/alirezaord
در این کانال در رابطه با مباحثی چون كارآفرينی، روند ایجاد خلاقیت، رفتار حرفه ای، خودشناسی در راستای شغل و حرفه و همچنین تفکر سيستماتيک صحبت خواهد شد.
زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن