هر هفته یک بازیترجمه: ریحانه دقیقیان


بازی‌های آن‌لاین بسیاری برای افراد و اقشار مختلف در جامعه طراحی شده‌اند و طراحان گرافیک نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در این بازی‌ها می‌توانید با استفاده از مهارت خود در شناخت رنگ، فونت، ابزار پن و غیره زمان خود را با یک سرگرمی سپری کنید؛ زمانی که در انتظار فرد یا رویدادی هستید یا از شنیدن مباحث کسل‌کننده در میهمانی خسته شده‌اید یا... به هر نحوی نیاز به یک تفریح گرافیکی کوچک دارید!

بازی حمله‌ی موجودات فضایی!
مواظب باشید! موجودات فضایی حمله کرده‌اند! شما باید با تطبیق دادن کد رنگی داده شده با رنگ یکی از موجودات فضایی، از کره‌ی زمین محاظفت کنید. فریب مراحل ابتدایی را نخورید که بازی دشوارتر از آنچیزی است که می‌نماید! برای هر طراح دیجیتال لازم است تا در دنیای پیچیده و فوق‌العاده‌ی رنگ های RGB نفسی تازه کند و رابطه‌ی بین این رنگ‌ها و معنای کدهای داده شده را کشف کند.راهنمای این بازی آموزنده و سرگرم‌کننده:
هدف شما در این بازی، نابود کردن مهاجمی است که رنگ آن با کد رنگی داده شده در بالای صفحه منطبق باشد.
کدهای داده شده بر اساس ترکیب رنگ‌های قرمز، سبز و آبی هستند. همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید هر رنگ، دو رقم از کد شش رقمی را به خود اختصاص داده است.

 

میزان خلوص رنگ از 0 (بدون رنگ) تا F (رنگ خالص) درجه‌بندی می‌شود. بنابراین اگر کد #00FF00 به شما داده شد، به معنای نبود مطلق قرمز و آبی، و وجود رنگ سبز خالص است.

لینک بازی


زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن