کارگاه طراحی پوستر جایزه مصطفی (ص)دبیرخانه جایزه مصطفی(ص)، «کارگاه طراحی پوستر با مضمون علوم و فن‌آوری‌های نوین در جهان اسلام» را برگزار خواهد کرد.
دانشجویان شرکت‌کننده در این کارگاه با راهنمایی استاد حاضر، به خلق آثاری با مضامین این جایزه بزرگ علم و فن‌آوری خواهند پرداخت.
جایزه مصطفی بزرگ‌ترین جایزه علم و فن‌آوری در جهان اسلام است که هر دو سال یک‌بار به دانشمندان و پژوهشگران برتر کشورهای اسلامی اعطا می‌شود.
دبیرخانه جایزه مصطفی (ص)، طراحی و خلق نمادها و عناصر بصری با مضمون پیشرفت‌های جهان اسلام در زمینه علوم و فن‌آوری‌های نوین را در دستور کار قرار داده و به ین منظور، نمایشگاه بزرگی از آثار تجسمی در عرصه گرافیک و عکاسی با حضور طراحان و عکاسان برجسته ایران و جهان اسلام برگزار می‌کند.
دبیرخانه نمایشگاه تجسمی جایزه مصطفی(ص) این کارگاه را با هدف حضور حداکثری هنرمندان جوان و دانشجویان طراحی گرافی کدر این رویداد بزرگ برگزار خواهد کرد.کورش پارسانژاد سرپرستی کارگاه طراحی پوستر را به عهده دارد.
هنرمندان در این کارگاه ضمن بحث و تبادل نظر درباره موضوع، به خلق آثاری با مضامین این جایزه خواهند پرداخت و در نهایت، آثار برتر به داوری اساتید مدعو انتخاب و به نفرات اول تا سوم جوایزی اهدا خواهد شد.
این کارگاه درهفته اول آذر‌ماه برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در کارگاه باید حداکثر تا تاریخ ۳۰ آبان، ۳ اثر خود را با عرض حداکثر ۱۵۰۰ پیکسل و فرمت JPG برای ارزیابی به پست الکترونیکی ewmustafaprize@gmail.comارسال کنند.
دبیرخانه این رویداد پس از بررسی آثار رسیده، افراد منتخب را برای حضور در کارگاه از همین طریق معرفی خواهد کرد.
لازم به ذکر است آثار برتر این کارگاه علاوه بر نمایش در نمایشگاه تجسمی جایزه مصطفی (ص)، در کتاب مجموعه آثار این نمایشگاه نیز با چاپ خواهند رسید.
یادآور می‌شود برای شرکت در این کارگاه داشتن «رایانه همراه» برای طراحان گرافیک ضروری است.

زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن