حضور یک طراح ایرانی در اسپانیامحمد افشار از ایران  با دو پوستر، به جمع فینالیست‌های بخش پوستر شصت‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی فیلم سن‌سباستین اسپانیا ۲۰۱۵ راه‌یافت.

بخش پوستر این فستیوال، امسال برای دومین سال بصورت رقابتی، در ۶ بخش با استقبال زیاد طراحان سراسر دنیا و با حضور ۱۷۶۲ پوستر در بازه ی دریافت آثار، به کار خود پایان داد.
از هر شش بخش ۱۰ اثر به انتخاب آرای مردمی و ۱۰اثر به انتخاب برگزار‌کنندگان فستیوال به بخش فینال راه‌یافتند. برگزیدگان نهایی در هر بخش در تاریخ ۸می ۲۰۱۵ بصورت رسمی اعلام و آثار برگزیده در ۶ بخش، به عنوان پوستر و اقلام تبلیغاتی جشنواره مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
همچنین جوایز این رویداد در بخش اصلی ۳۰۰۰دلار و در پنج بخش دیگر هر کدام ۱۰۰۰دلار می باشد. امسال در بخش‌هایی به انتخاب هیات‌داوران، تقدیر ویژه نیز در نظر گرفته شده است.

جشنواره بین‌المللی فیلم سن‌سباستین که جزو معتبرترین رویدادهای سینمایی جهان می‌باشد، از سال ۱۹۵۳فعالیت خود را آغاز کرد و هر ساله ۲۰۰ تا ۲۵۰ فیلم از کشورهای مختلف جهان در این جشنواره به صورت رقابتی به نمایش در می‌آیند. در بین فیلم‌های برتر این جشنواره فیلم‌های ایرانی سارا، لاک‌پشت‌ها هم پرواز می‌کنند و نیوه مانگ نیز در دوره‌های گذشته آن حضور داشته‌اند.

زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن