دوره طراحی وب (UI + UX)طراحی web، اصولا از چندین بخش مختلف تشکیل شده است. طراحی گرافیک، یکی از این بخش‌هاست که دانش آن می‌تواند موجب طراحی سایتی جذاب از لحاظ بصری باشد. برنامه‌نویسی و اصطلاحا  Backend بخش دیگری است که در طراحی وب وجود دارد، این بخش دارای ماهیت فنی بوده و نیاز به دانش برنامه‌نویسی دارد. این بخش کمک شایانی به پیاده‌سازی سایت می‌کند و تمام هسته سایت روی این بخش سوار است.

 
امروزه یکی از بزرگترین چالش‌های طراحی وب، حد واسط بین گرافیک و کدنویسی است. موضوعی که طراحان گرافیک و برنامه‌نویسان هر دو به آن نیاز دارند تا بتوانند سایتی کارآمد و در راستای کارکردهای تجاری بسازند. گرافیک و برنامه‌نویسی به تنهایی نمی‌توانند کارآمد بودن سایت را تضمین کنند. بلکه پیاده‌سازی، نیازهای یک بیزنس است که می‌تواند آن را در جهت اهداف سازمانی به مقصد برساند.
 
دوره طراحی وب که در مدرسه اینورس برگزار می‌شود، بر این است تا برای اولین بار در ایران به این خلا آموزشی بپردازد.
در این دوره طراحان و برنامه‌نویسان، پس از آموزش دیدن در بخش UX، بر روی پروژه‌های کلاسی شروع به فعالیت می‌کنند و در طول پروژه، آموزش‌های مرتبط به بخش UI (رابط کاربری) را می‌بینند. در بخش سوم کلاس نیز، سایت طراحی شده را با آموزش‌های لازم در قالب html5 و css3 پیاده‌سازی می‌کنند.
 
چه کسانی مخاطبان این کلاس هستند؟
طراحان گرافیک و برنامه‌نویسان وب که در این کلاس به صورت گروهی فعالیت می‌نمایند.
 
برای شرکت در این دوره، با مدرسه اینورس به شماره 22047724-021  تماس حاصل نماید. این دوره در تاریخ 29 بهمن شروع خواهد شد.

زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن