دوره‌های جدید ۳dsMAX+Vray


مدرسه اینورس پس از برگزاری چندین دوره نرم‌افزار Max، تغییراتی را در این دوره بوجود آورده است. در گذشته نرم‌افزار Max به همراه پلاگین Vray تدریس می‌شد و  دانشجویان از رشته‌ها و گرایش‌های متفاوت همزمان در این دوره شرکت می‌کردند. در دوره جدید تغییری در بخش Vray رخ نداده و همچنان این دو نرم‌افزار با هم تدریس می‌شوند ولی از بابت کلیت کلاس، کلاس به دو بخش عمومی و تخصصی (از لحاظ گرایش) تقسیم شده است.

افرادی که قصد یادگیری این نرم‌افزار را دارند، می‌بایست ابتدا در بخش عمومی که شامل 10 جلسه 3 ساعته است، شرکت نمایند تا به نرم‌افزار و پلاگین مسلط شده و آن را به صورت General یاد بگیرند.

دانشجویان می‌توانند بعد از پایان دوره، در صورت تمایل به یادگیری در تخصصی خاص، در چند جلسه، مباحث تخصصی رشته موردنظر خود را در بخش تخصصی بگذرانند و یا ممکن است آموزش دیده شده در بخش عمومی را کافی بدانند.

به عنوان مثال افرادی که تمایل دارند در بخش معماری فعالیت کنند، ابتدا بخش عمومی را گذرانده و در ادامه در بخش اختصاصی دوره شرکت می‌کنند که مختص رشته  معماری طراحی شده و تمامی تمرین‌ها پروژه محور و بر روی نمونه کارهای واقعی است. این مثال برای طراحان صنعتی و سایر رشته نیز به همین گونه است.

برای شرکت در دوره جدید Max + Vray با شماره 22047724-021 تماس حاصل نمایید. دوره جدید در روزهای آینده شروع و تا قبل از سال نو به پایان خواهد رسید. مدرس این دوره وحید منتظری است.

درباره وحید منتظری:
همکاری با تیم خودروی کانسپت ایرانی PYTHON به عنوان 3D Artist
همکاری با تیم بازی شتاب در شهر 2 جهت مدلینگ اتوموبیل‌های Low Poly
همکاری با دانشگاه جنووا ایتالیا جهت مدلینگ صندلی راننده برای معلولین جسمی و چاپ در کتاب توضیحات محصول
برگزیده سایت Vrayworld در ماه جولای 2014 و چاپ اثر در تقویم سال 2015

نمونه کارهای مدرس این دوره را از اینجا ببینید.

زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن