اسب‌های بالدار


فراخوان نخستین جشنواره «اسب‌های بالدار» با هدف بررسی خلاقیت در عرصه تبلیغات ایران در 6 بخش با محوریت جستجوی خلاقیت در تبلیغات ایران منتشر شد.

مدرسه «ایده» به منظور بررسی سه دهه از هنر تبلیغات ایران جشنواره «اسب‌های بالدار» را به منظور بررسی هنر خلاقانه تبلیغات در ایران، فرودین ماه سال 1394 برگزار می‌کند.
دبیرخانه جشنواره تبلیغات کشور با همکاری نهادهای دولتی و خصوصی نخستین جشنواره تبلیغات ایران را با عنوان «اسب‌‌های بالدار» با محور خلاقیت در تبلیغات برگزار می‌کند.
نخستین جشنواره «اسب‌های بالدار» با موضوع جستجوی خلاقیت در تبلیغات ایران توسط دبیرخانه دائمی جشنواره با همکاری نهادهای دولتی و شرکت‌های خصوصی، در فروردین ماه سال 94 برگزار می‌شود.
«نختسین جشنواره اسب های بالدار» در یک فرآیند علمی و هنری در جستجوی خلاقیت درعرصه تبلیغات ایران است. این جشنواره با هدف کشف تفکرات خلاقانه در ارائه پروژه‌های تبلیغاتی، مروری بر تجربیات سه دهه هنرمندان عرصه تبلیغات دارد و بازخوانی از خلاقیت هنرمندان این عرصه را ارائه خواهد داد.
این جشنواره در چندین بخش، طراحی و برنامه ریزی شده است از جمله بخش فراخوان و مسابقه آثار تبلیغات شامل کمپین‌های تبلیغاتی، تبلیغات تلویزیونی، محیطی، چاپی و دیجیتالی و بخش فراخوان و مسابقه مقالات علمی می‌باشد.
اعطای تندیس اسب بالدار به آثار و مقالات و سفارش دهنده‌های برتر در هر رشته، برپایی نمایشگاه آثار جشنواره، انتشار کتاب مقالات و آثار برگزیده و همچنین برپایی پنل‌های سخنرانی بزرگان عرصه تبلیغات از دیگر بخش‌های این جشنواره است.
نخستین جشنواره اسب های بالدار توسط دبیرخانه دائمی جشنواره و با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان زیباسازی شهر تهران و نهادهای خصوصی همچون انجمن مدیریت ایران، موسسه شهر کتاب، موسسه همشهری، موسسه ایران، روزنامه آسیا
، مجله الکترونیکی رنگ و سایر مطبوعات و رسانه ها برگزار خواهد شد.
داورای این رویداد را محسن میرزایی | کامران کاتوزیان | منوچهر مستوفی | مجید بلوچ | مهدی عابدینی | ناصر پاشاپور و احمد پاکزاد بر عهده دارند.
همچنین هیات انتخاب این جشنواره متشکل از اونیش امین‌الهی | پیام بلوریان کرد | فاطمه کرکه‌آبادی | بابک بادکوبه| فرشید پارسی‌کیا | ایمان ملاجعفری و حمید دانشور است.
علاقمندان به شرکت در این رویداد علمی و هنری تا پایان آذرماه مهلت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره واقع در خیابان کریم‌خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه هجدهم پلاک 26 دبیرخانه دائمی جشنواره تبلیغات کشور ارائه دهند.
علاقمندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88348720 – 88348721 – 88348722 و 88348723 تماس حاصل فرمایند.


زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن