فراخوان کارگاه طراحی پوستر


کارگاه طراحی پوستر با موضوع «تامین اجتماعی» برگزار می‌شود.
اداره کل روابط‌ عمومی سازمان تامین اجتماعی، کارگاه طراحی پوستر با موضوع «تامین اجتماعی»  را با همکاری شرکت فرهنگ فیلم تهران برگزار می‌کند.
این کارگاه به منظور بهره‌مندی از خلاقیت و ایده‌های جدید و نیز مشارکت هنرمندان فعال عرصه گرافیک در فرهنگ‌سازی و معرفی خدمات سازمان تامین اجتماعی به بیمه‌شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان برگزار می‌شود و شرکت فرهنگ فیلم تهران مجری این طرح خواهد بود.
ابراهیم حقیقی، مدرس این کارگاه دو روزه است که در تاریخ 6 و 7 شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت حضور در این کارگاه لازم است حداکثر پنج نمونه از پوسترهای خود در قطع 500 در 700 پیکسل با فرمت JPEG  را تا تاریخ 28 مردادماه سال جاری همراه با بیوگرافی، نشانی و تلفن تماس به پست الکترونیک taminposter@gmail.com  ارسال کنند.
پس از ارزیابی آثار ارسالی، 25 نفر از هنرمندان واجد شرایط برای حضور در کارگاه دو روزه‌ای که در تهران برگزار می‌شود، دعوت خواهند شد.
در این کارگاه، هنرمندان به طراحی پوسترهای مورد نظر با موضوع «تامین اجتماعی» پرداخته و پس از آن، پوسترهای برتر انتخاب و آثار خلق شده در نمایشگاه گروهی به نمایش گذاشته خواهند شد.
آثار منتخب در این کارگاه برای پاسخ به نیازهای بصری سازمان تامین اجتماعی در قالب بیلبورد، پوستر، کارت، بروشور، کتاب و... مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
همچنین شرکت‌کنندگان در این کارگاه، گواهینامه حضور دریافت و به نفرات اول تا سوم جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
همراه داشتن لپ تاپ در طول برگزاری کارگاه برای هر نفر الزامی است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های 26 و 88665525 تماس بگیرند.
زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن