برگزیدگان هلال‌احمر معرفی شدند


هیات داوران فراخوان جشنواره پوستر هلال‌احمر که انتخاب اولیه آثار را نیز بر عهده داشتند، ضمن تشکر از مشارکت خوب هنرمندان؛ نتایج این رویداد را اعلام کرد.
بنا بر این خبر هیات داوران از میان ۹۱۴ اثر ارسال شده که ایده‌های مشترک بسیاری میانشان بود،  ۶۹ اثر را مناسب با این جشنواره  دانستند. که اگر حساسیت ملی و بین‌المللی مورد مسابقه نبود، کم نبودند آثاری که می‌توانستند به این مجموعه اضافه شوند.
لذا برگزیدگان جشنواره را با سنجه قرار دادن میانگین سطح کیفی آثار رسیده به دبیرخانه انتخاب نموده و به شرح ذیل معرفی می نماید:
به دلیل ایده‌ی موجز و گویا  «حمیدرضا اعتصامی‌فر» حائز رتبه‌ی سوم
به دلیل نگاه گرافیکی مناسب به نشانه‌ی هلال احمر، جناب آقای «محسن علیزاده» حائز رتبه‌ی دوم
به دلیل ساده، گویا و موجز بودن پوستر، جناب آقای «خشایار تیموری» حائز رتبه‌ی اول
همچنین با در نظر گرفتن ویژگی‌های ایده و فرم، و برتری نسبت به مجموع پوستر‌های جشنواره، آثار آیدا نایبان، عاطفه رهبر و بابک صفری، پریسا مهدی زاده و داوود صفری را حائز تقدیر دانستند.
هیات داوران گره خوردن تلاش هنرمندان عرصه ی گرافیک، با مساعدت سازمان‌های بین‌المللی بشر دوست نظیر جمعیت هلال‌احمر را مفید فایده دانست و اظهار امیدواری کرد، جوشش و خلاقیتی که در شکل‌گیری این جشنواره شاهد بودیم مداوم و فزاینده مانده، و رویدادهایی از این دست جامع‌تر و جهانی‌تر از نمونه‌های پیشین خود برگذار گردد، تا با انتشار ایده‌هایی کارگشا و آثار فاخر در گستره‌ی بین‌الملل، بتوان به اهداف اینگونه جشنواره‌ها جامه ی عمل پوشاند.

نفر اول/ اثر: خشایار تیموری
نفر سوم/ اثر: حمید‌رضا اعتصامی‌فر نفر دوم/ اثر: محسن علیزاده
شایسته تقدیر/ اثر: پریسا مهدی‌زاده
شایسته تقدیر/ اثر: آیدا نایبان
شایسته تقدیر/ اثر: داوود صفری
شایسته تقدیر/ اثر: عاطفه رهبر و بابک صفری


زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن