رتبه چهارم برای یک ایرانی


مهدی سعیدی که با سه اثر در دوازدهمین دوره سه سالانه بین‌المللی پوسترهای سیاسی مونس در کشور بلژیک شرکت کرده است، رتبه چهارم این رقابت را کسب کرد.
سه سالانه بین‌المللی پوسترهای سیاسی مونس در کشور بلژیک یکی از مهم‌ترین و قدیمی‌ترین سه سالانه‌های دنیا در زمینه پوسترهای سیاسی و اجتماعی است که از سال ۱۹۷۷ تا کنون درحال برگزاری است.
این سه سالانه از ۲۰ نوامبر سال جاری درگرند ژامپاس شهر مونس بلژیک آغاز به کار کرده و تا ۲۰ اپریل سال ۲۰۱۴ ادامه دارد. در این دوره ۱۷ داور از بهترین طراحان بین‌المللی آثار ارسال شده را مورد ارزیابی قرار دادند و از میان ۹۹۶ پوستری که از سراسر دنیا ارسال شده بود، ۱۷۰ اثر را برای شرکت در نمایشگاه انتخاب کردند.

مهدی سعیدی، طراح گرافیک ایرانی نیز که پوستر سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را طراحی کرده و از اعضای هیات داوران بخش پوستر ششمین جشنواره بین‌المللی فجر است، با سه اثر در این نمایشگاه حضور دارد. یکی از پوسترهای او با موضوع «کودکان کار»، جایزه چهارم این سه سالانه را از آن خود کرد.
او پیش از این نیز با همین پوستر، جایزه ویژه دوسالانه بین‌المللی پوسترهای سیاسی اجتماعی لهستان و مدال طلای مجله بین‌المللی گرافیس آمریکا را که از معتبر‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی هستند، دریافت کرده بود.

زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن