سوگواره بانوی اخلاق


فراخوان سوگواره بانوی اخلاق منتشر شد.
متن این فراخوان بدین شرح است:


نظر به اهمیت بزرگداشت ایام فاطمیه، سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای ساماندهی ‌فضای شهری متناسب با ایام مذکور اقدام نماید. لذا از هنرمندان رشته‌های تجسمی و طراحان پوستر دعوت می‌شود طرح‌های پیشنهادی خود را جهت طراحی و نصب در فضای شهری با لحاظ نمودن شرایط و ویژگی‌های ذیل، به این سازمان ارسال یا تحویل نمایند.

مقررات عمومی فراخوان:

شرکت در سوگواره برای تمامی هنرمندان و علاقه‌مندان آزاد است.
تکنیک آثار آزاد است.
متقاضیان لازم است فرم مشخصات را پس از دریافت از سایت سازمان زیباسازی تکمیل نموده و همراه آثار به دبیرخانة سوگواره ارسال نمایند.
چنانچه آثار با مشارکت بیش از یک هنرمند خلق شده باشد، باید مشخصات سایر عوامل و بخشهای مربوطه به صورت کتبی به دبیرخانه سوگواره اعلام شود.
استفاده از آثار پذیرفته شده برای چاپ در کتاب و سایر اقلام انتشاراتی و تبلیغاتی، بانک اطلاعاتی و برگزاری نمایشگاه با ذکر نام صاحب اثر برای برگزار کننده مجاز است.
برگزار کننده ضمن به کار بردن نهایت کوشش خود برای حفظ و نگهداری آثار، هیچ مسئولیتی در قبال صدمات احتمالی وارده ناشی از ارسال نامطلوب را نمی‌پذیرد. آثاری که به‌طور ناقص ارسال شده و یا موضوع آنها با موضوع معرفی شده منطبق نباشد پذیرفته نمی‌شود.
ستاد برگزاری، شخص ارسال کننده را صاحب اثر می‌شناسد، اما در صورتی که خلاف آن ثابت شود کلیه امتیازات متعلق، باطل و اثر مربوطه از سوگواره خارج می‌شود.
ارسال آثار به دبیرخانه به منزله قبول مقررات دبیرخانه سوگواره است.
آثار نباید تکراری و در سوگواره ها و برنامه های دیگر ارائه نشده باشد.

شرایط و مقررات تخصصی:

آثار حداکثر تا تاریخ 25/12/91 به دبیرخانة سوگواره ارسال شود.
هر هنرمند می‌تواند حداکثر با ارائه 5 اثر در سوگواره شرکت نماید.
آثار روی CD/ DVD ذخیره شده و نام و شماره تلفن طراح روی آن نوشته شده باشد.
به همراه هر اثر، یک پرینت رنگی در قطع A4 ارسال شود. شرکت کنندگان توجه داشته باشند که به هیچ وجه روی پرینت طرح یا پشت آن مشخصات خود را درج ننمایند.
آثار منتخب بر روی تابلوهای گرافیک محیطی سطح شهر به نمایش درمی‌آیند. بنابراین از طراحان درخواست می‌شود به ویژگی‌ها و مؤلفه‌های طراحی برای تابلوهای شهری، بیلبورد، سازه، پرتابل، عرشه پل‌ها و... توجه داشته باشند و طرح‌ها را علاوه بر قطع 100×70 (پوستر) به صورت لایه باز نیز ارسال نمایند تا ریسایز طرح‌ها متناسب با سازه‌های متنوع سازمان امکان‌پذیر باشد.
آثار در وضوح 300dpi و در فضای cmyk اجرا شده باشند.
استفاده از آرم و عنوان سازمان زیباسازی شهرداری تهران در طرح‌ها ضروری است.
آثار ارسالی بازپس داده نخواهد شد. همچنین آثاری که انتخاب نشوند، برای رعایت حق طراح، معدوم خواهند شد.
شرکت کنندگان باید فرم فراخوان تکمیل شده را همراه آثار به دبیرخانه ارسال کنند.
آثار منتخب هیات داوران سوگواره بر روی سازه های تبلیغی سطح شهر به نمایش درمی آید و به هر اثر منتخب به جز سه اثر برگزیده، گواهی شرکت و مبلغ 2.000.000 ریال تقدیم می‌شود.
شرکت کنندگان می بایست شماره حساب بانکی خود را نیز در فرم وارد نموده تا در صورت انتخاب آثارشان، مبلغ مورد نظر به حساب آنها ریخته شود.

جوایز و هدایا

برگزیده اول:  لوح تقدیر و مبلغ 10 میلیون ریال
برگزیده دوم: لوح تقدیر و مبلغ 8 میلیون ریال
برگزیده سوم: لوح تقدیر و مبلغ 6 میلیون ریال

زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن