مهلت ارسال آثار تمدید شد


مهلت ارسال آثار هنرمندان برای شرکت در نخستین کارگاه عملی پوستر با موضوع "مخابرات" به مدت پنج روز تا سه شنبه 25 مهرماه تمدید شد.
نیره حقیقی، مدیر آموزش شرکت فرهنگ فیلم تهران که مسؤولیت برگزاری این کارگاه را بر عهده دارد با بیان مطلب فوق افزود: ستاد برگزاری کارگاه پوستر با موضوع مخابرات در آخرین جلسه خود  و با هدف ارائه فرصت بیشتر برای مشارکت هر چه گسترده تر هنرمندان، تصمیم بر تمدید مهلت ارسال آثار گرفت.
او ادامه داد:  در حال حاضر بیش از 250 اثر از 50 هنرمند توسط دبیرخانه دریافت شده است.
حقیقی گفت: ارسال حداکثر پنج نمونه از پوسترهای طراحی شده قبلی هنرمندان در قطع 500 در 700 پیکسل با فرمت JPEG همراه با بیوگرافی، نشانی و تلفن تماس به پست الکترونیک tciposter@gmail.com  یا tciposter@yahoo.com از مهم ترین شرایط ارزیابی هنرمندان برای دریافت مجوز ورود به کارگاه است.
مدیر آموزش شرکت فرهنگ فیلم تهران با اشاره به اینکه حداکثر 20 نفر از هنرمندان برای حضور در کارگاه عملی طراحی پوستر دعوت خواهند شد گفت: در این کارگاه که در آبان ماه سالجاری در نگارخانه ایوان و به مدت 3 روز برگزار می شود، هنرمندان به طراحی پوسترهای مورد نظر با موضوعات مشخص پیرامون «مخابرات» پرداخته و پس از آن، پوسترهای برتر انتخاب و آثار خلق شده در نمایشگاه گروهی، به نمایش گذاشته خواهند شد.
او افزود: به شرکت کنندگان در این کارگاه گواهینامه حضور و به نفرات اول تا سوم جوایز نفیسی توسط شرکت مخابرات ایران اهداء خواهد شد.
یادآور می شود به همراه داشتن لپ تاب در طول برگزاری کارگاه برای هر نفر الزامی است.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ تلفن های 26 و 88665525 تماس حاصل نموده یا به ‌سایت www.farhangfilm.com مراجعه نمایند.
زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن