نمایشگاه پوستر با موضوع نشر در جهان اسلام


نمایشگاه پوستر با موضوع اجلاس ناشران جهان اسلام از 18 آبان‌ماه به مدت یک هفته در نگارخانه ایوان برپا می‌شود.
امیرعباس تقی‌‌پور، دبیر اجرایی دومین اجلاس بین‌المللی ناشران جهان اسلام با بیان این مطلب افزود: زبان هنر و تصویر جزو شیواترین و رساترین زبان‌هایی است که می‌تواند در عین ایجاز، به زیباترین و بهترین شکلی مقصود خود را از هر پدیده‌ای بیان کند. با عنایت به همین موضوع، دبیرخانه اجلاس ناشران جهان اسلام اقدام به برگزاری نمایشگاه پوستر با موضوع اجلاس بین‌المللی ناشران جهان اسلام کرد تا ظرفیت‌های حوزه نشر جهان اسلام را با زبان هنر و تصویر ارائه دهد.
وی ادامه داد: دبیرخانه اجلاس پیش از این ضمن انتشار فراخوان عمومی، اقدام به برگزاری کارگاه طراحی پوستر برای منتخبان این فراخوان کرد تا هنرمندان در این کارگاه زیر نظر فرزاد ادیبی، طراح گرافیک و مدیر هنری، دست به آفرینش آثار فاخر خود براساس المان‌های اصلی اجلاس بزنند.
دبیر اجرایی دومین اجلاس بین‌المللی ناشران جهان اسلام گفت: طی سه روز برگزاری این کارگاه و از مجموع پوسترهای طراحی شده، تعداد 30 پوستر منتخب در حاشیه دومین اجلاس بین‌المللی ناشران جهان اسلام در نگارخانه ایوان به نمایش در خواهد آمد.
وی اظهار داشت: این پوسترها توسط محمد افشار، مستوره سرحدی، عبدالحمید زنگانه، مهناز زینعلی، مائده پهلوان، مهسا بهفر، علی معتمدیان، داود خلیلی، اسماعیل منتهایی، عباس شریف، نصیر بشیری، مسعود جزنی، سید‌محمد حسین میرباقری، مرتضی فرحناک، مرتضی نادری، امیرحسین نوری فرد و صالح الهی که از هنرمندان جوان و علاقمند کشور هستند، طراحی شده‌اند.
علاقه‌مندان می‌توانند از روز 18 آبان‌ماه از مجموعه پوسترها با موضوع نشر در جهان اسلام در نگارخانه ایوان واقع در خیابان آفریقا، نرسیده به چهارراه جهان کودک، کوچه کمان، پلاک 25 بازدید کنند.

 

ستاد خبری
زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن