بیش از ۳۰ اثر در کارگاه پوستر دِرَنگ


کارگاه طراحی پوستر به سرپرستی محمد اردلانی که با هدف نشان دادن ظرفیت‌های هنری در نگارخانه سوره حوزه هنری استان البرز تشکیل شده بود، پس از سه روز به کار خود پایان داد.
عبدالحمید قره‌داغی، سرپرست حوزه هنری استان البرز در خصوص نحوه برگزاری این کارگاه گفت: پس از اعلام فراخوان از سوی واحد تجسمی این مرکز، طراحان گرافیک سراسر کشور با ارسال اثر آمادگی خود را جهت شرکت در این کارگاه اعلام کردند.
قره‌داغی ادامه داد: از بین متقاضیان شرکت در این کارگاه، ۳۲ طراح گرافیک از استان‌های البرز، اصفهان، قم، تهران و قزوین انتخاب  و به کارگاه دعوت شدند و کارگاه سه روزه طراحی پوستر به سرپرستی محمد اردلانی در نگارخانه سوره حوزه هنری استان البرز کار خود را آغاز نمود.
سرپرست حوزه هنری استان البرز افزود: در این کارگاه با بررسی مراحل تولید یک پوستر از سوژه یابی و ایده تا اجرا، شرکت‌کنندگان توانستند آثاری با موضوع  پیام‌های معنوی ماه رمضان و اسماءالحسنی خلق نمایند.
وی در ادامه گفت: نمایشگاه این آثار در ماه مبارک رمضان در نگارخانه سوره برگزار می‌شود و پوسترهای منتخب این کارگاه با همکاری ارگان‌های شهری در ایام ماه رمضان در سطح شهر به نمایش در می‌آید.
گفتنی است؛ در کنار این کارگاه،  نمایشگاه پوستر «درنگ»، با نمایش 23 پوستر فرهنگی از محمد اردلانی و 27 پوستر از عباس شریف، احمد درخشنده، علیرضا عسکری فر، علیرضت بیت الهی، امیر مصباحی، بهار ایروانی، بنیامین بهرامپور، احسان افتخاری، عرفان کمالی، اسماعیل منتهایی، فرهاد هدایت، فاطمه بحری نژاد، حسین عبدی، خشایار تیموری، کیمیا میرآخورلی، مائده پهلوان، مهسا بهفر، مستوره سرحدی، مهرداد پورمشکی، مرتضی فرحناک، مرتضی حبیب زاده، مونس بیک زاده، نصیر بشیری، ندا اکبری، صدف جازم، سیاوش نورین و سمیه مهریزی برپا شد که تمامی این آثار در کارگاه های قبلی این مدرس گرافیک در شهرهای مختلف کشور طراحی شده بودند.

اثر: رضا پارساکرد اثر: مرتضی نادری
اثر: مینا شهابی اثر: حسین وحیدی
اثر: محمد حسین ایروانی اثر: سید علیرضا عسگری فرزمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن