برگزیدگان لباس تنم کن! معرفی شدند


عکس: ارشاد فتاحیان


روز گذشته در گالری نیلوفر خانه ی هنرمندان برگزیدگان لباس تنم کن! (طراحی گرافیک روی هارد دیسک) معرفی شدند.

در این مراسم که با افتتاح نمایشگاه این رویداد همراه بود علاقه مندان و شرکت کنندگان در این رویداد از ساعت ۱۷ گرد همم آمدند.
در ادامه این مراسم مدیر مسوول مجله الکترونیکی رنگ ضمن ارائه گزارشی در زمینه این رویداد که برای اولین بار در ایران شکل گرفته است به معرفی برگزیدگان پرداخت.
شهاب اشتری با ذکر این نکته که گروه شرکت های آواژنگ با برخوردی حرفه ای و طبق معیارهای مورد تایید طراحان گرافیک در تمام مراحل این رویداد همکاری و همراهی مستمر داشته است از این مجموعه تشکر کرد.
وی در ادامه با اشاره  به روند شکل گیری این رویداد گفت: ما در ابتدا در ضیافت شام به طراحان مدعو یک نمونه از محصول ارائه شد تا طراحان گرافیک بتوانند با جزییات محصول مانند جنسیت و ابعاد و همچنین امکانات بصری آن آشنا شوند و مبالغی نیز برای شکل گیری یک سفارش حرفه ای پرداخت شد.
اشتری اضافه کرد: علاوه بر معیارهای اولیه مانند زیبایی و فرم و تسلط در اجرا و نکاتی نظیر برخورد خلاقانه و کاربردی با محصولی مانند هارد دیسک مورد نظر انتخاب کنندگان آثار برگزیده بود.
در ادامه این مراسم وی با دعوت از آقای کورش عباسی به نمایندگی از گروه شرکت های آواژنگ برای اهدا جوایز اسامی برگزیدگان را به شرح ذیل اعلام کرد و همچنین به تمامی طراحان مدعو لوح سپاس اهدا شد.

نفر اول: هما دلورای
لوح تقدیر و مبلغ ۲۰ میلیون ریال

نفر دوم: بهراد جوانبخت
لوح تقدیر و مبلغ ۱۵میلیون ریال

نفر سوم: مهران زمانی
لوح تقدیر و مبلغ ۱۰ میلیون ریال


اثر: هما دلورای

اثر: بهراد جوانبخت

اثر: مهران زمانی
زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن