سه‌گانه‌ی من،‌ نمایشگاه پوسترهای دانشجویان بیژن صیفورینمایشگاه پوسترهای دانشجویان بیژن صیفوری  26 خرداد ماه افتتاح می شود.
سه‌گانه‌ی من،‌ پروژه‌ای است که بیژن صیفوری از ۱۳۸۲ با دانشجویانش کار می‌کند. داستان از گفتگویی بی‌پرده و انتقادی از خویش،‌جامعه و تاریخ آغاز می‌شود
چند جلسه بحث، گفتگو و بعد طراحی. حالا دانشجویان درگیر بیان تصویری دیدگاهشان به نسل خود، ‌شهر خود و سرزمین خود شده‌اند. سه‌گانه‌ای که می‌تواند پایه‌های دیدگاه آدمی به هستی باشد. هر جلسه پس از انتخاب و گفتگو در باره‌ی طرح‌ها،‌ میزگردی انتقادی با حضور خود دانشجویان برگزار می‌شود و در پایان هر جلسه، رای‌گیری برای انتخاب بهترین کار از نظر هر دانشجو. حاصل همه‌ی این‌ها پس از یک ترم کار مداوم و آغشتگی ذهنی،‌ مجموعه‌ای پوستر بیان‌گراست که از بهترین کارهای طراحان آن‌هاست.

گشایش نمایشگاه سه‌گانه‌ی نسل من /شهر من /سرزمین من،‌ روز ۲۶ خرداد ۱۳۸۷ از ساعت ۱۵ تا ۱۷ است.
نمایشگاه تا ۲۹ خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۷ دایر است و علاقه مندان می توانند از آن در نگارخانه ی آیه واقع در خیابان آزادی، بین خوش و بهبودی، ‌دانشگاه سوره دیدن نمایند.

این نمایشگاه منتخبی از کارهای ترم بهمن ۸۶ دانشجویان کارشناسی ارشد سوره است که به‌زودی در کنار برگزیده‌ای از سه‌گانه‌های این چند سال،‌ در نمایشگاهی واحد به‌ نمایش درخواهد آمد.

زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن