حیوانات در زیر زمینشهاب تندر
sht@rangmagazine.com
حیوانات در زیر زمین، مجموعه ایست در برگیرنده بیش از 20 کاراکتر حیوانی که به وسیله خطوط و نقشه های شبکه ریلی زیرزمینی لندن در سال 1987 توسط پل میدلویچ خلق شدند و تا امروز در موارد مختلف مورد استقبال قرار گرفته اند. این طرح ها (که به عنوان پروژه حیوانات در زیر زمین نامیده میشوند) تا امروز با هوشمندی در گرافیک محیطی مورد استفاده قرار گرفته اند، به عنوان مثال در سال 2003 شرکت تبلیغاتی مک-کن اریکسن در یک مجوعه پوستر برای تبلیغ باغ وحش لندن از این طرح ها استفاده کرد و در همان زمان این حیوانات خطی، در تلویزیون لندن و روزنامه هایی چون گاردین نیز خودشان را نشان دادند.

سازمان بین المللی حمایت از حیوانات در حال انقراض نیز در آوریل 2008 به حمایت از این طرح ها برای استفاده در مترو های لندن پرداخت که بیشترین توجه را نصیب به فیل و وال داشت. شکار فیل درکانادا، قاچاق عاج فیل و توضیحاتی اینچنینی از مواردی بودند که در کنار هر تصویر قار میگرفتند. همزمان این طرح ها در روزنامه و سایت مترو لندن نیز منتشر شدند. کلیه حقوق این پروژه، اعم از تصاویر و تایپ فیس ها همگی متعلق به مترو لندن میباشد.
در وبسایت رسمی این مجموعه، شما علاوه بر دیدن تمام تصاویر خلق شده میتوانید در جریان آخرین اخبار در ارتباط با این تصاویر قرار بگیرید.

زمان انتشار: ۲۱:۳۸ ۱۳۹۵/۹/۲۸

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن